ما با اين هدف به وجود آمديم تا مسيح بودن عيسی را يك حقيقت اجتناب‌ناپذير برای قوم يهود در سراسر جهان نشان دهيم.
Banner

تـاریخـچه مـا

moisheدر ادوار مختلف تاریخ ، همیشه یهودیانی بوده‌اند كه به عیسی ایمان داشته‌اند . بسیاری از مردم می‌‌دانند كه «یهودیان برای عیسی» حقیقتی بود در عصر رسولان و اینكه مسیحیت در ابتدا به وسیله موعظه انجیل این یهودیان تبدیل یافته به امت‌ها آغاز گردید . اما در اصل آنها یهودیان از دین برگشته نبودند ، بلكه گناه‌كارانی كه اتفاقاً یهودی بودند . آنها هرگز میراث خود و ایمان پدرانشان را ترك نكردند . آنها یهودی ماندند .

در ۱۹۵۴ ، یك سال پس از اینكه من و همسر یهودی‌ام ، سیل به عیسی‌مسیح ایمان آوردیم ، احساس كردم كه خدا مرا برای خدمت در میان یهودیان خوانده است . در كالج كتاب‌مقدس ثبت‌نام كرده و در سال آخر به عنوان میسیونر وارد بزرگترین جنبش میسیونری برای یهودیان در سراسر جهان شدم . برای ده سال در لس‌آنجلس خدمت كردم كه طی آن بیش از ۲۰۰ نفر از یهودیان زندگی خود را به مسیح تسلیم نمودند .

در ۱۹۶۷ ، این جنبش مرا برای خدمت در یك سمت اجرایی به نیویورك فرستاد . در آنجا من دلایل اصلی عدم تاثیر‌گذاری آژانس‌های بشارتی برای یهودیان را كشف كردم . بدون حتی داشتن حداقل نتایج ، همه ما فكر می‌كردیم كه موفق بوده‌ایم . من دیدم كه ما نیازمندیم تا با واقعیت شكست خود روبرو شده و وضعیت خود را اصلاح كنیم .

(از موشه روزن)
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: