ما با اين هدف به وجود آمديم تا مسيح بودن عيسی را يك حقيقت اجتناب‌ناپذير برای قوم يهود در سراسر جهان نشان دهيم.
Banner

مقــدمه

image.aspx_سلام ، به وبسایت یهودیان برای عیسی سایتی كه پر از امید و خبر خوش است خوش آمدید . ما یهودیانی هستیم كه ایمان داریم یاشوا (عیسی) همان مسیح است كه خداوند توسط موسی ، انبیا و كتب ، وعده‌اش را به ما داده است. عیسی به خاطر گناهان ما مرد و از مردگان قیام كرد همانگونه كه كتب وعده‌اش را داده بودند ، تا همه ما محبت خدا را درك كنیم .

ما دوست داریم كه همان امید و نجاتی را كه در او یافته‌ایم به شما تقدیم نماییم . همیشه یهودیانی بوده‌اند كه به عیسی ایمان داشته‌اند . عیسی ادعا كرد كه مسیح یهودیان است و تمام پیروان اولیه عیسی یهودی بودند ! امروزه یهودیان بسیاری در سراسر جهان به این نتیجه رسیده‌اند كه عیسی همان مسیح است ، و ما از شما دعوت می‌كنیم تا به مقاله‌های موجود در وب سایت ما نظری بیافكنید و با فكری باز این مسئله را برای خود حلاجی نمایید .

ما می‌دانیم كه در زمان‌های مخاطره‌آمیزی زندگی می‌كنیم . ولی كتاب‌مقدس به ما می‌فرماید : " خدا ملجاء و قوت ماست ، و مددكاری كه در تنگی‌ها فوراً یافت می‌شود . " (مزمور ۴۶: ۱) یاشوا (عیسی) مسیح فرمود : " در جهان برای شما زحمت خواهد شد . ولكن خاطر جمع دارید زیرا كه من بر جهان غالب شده‌ام . " (یوحنا ۱۶: ۳۳) .

لطفاً وارد سایت شوید و هر چه را كه مورد علاقه‌تان بود بخوانید و اگر سوالی داشتید یا پیشنهادی مد‌نظرتان بود با ما تماس بگیرید . خوشحال خواهیم شد تا با شما در تماس باشیم .

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: